Masz już zaplanowane wakacje na Teneryfie?

Skontaktuj się z nami w celu zamówienia wycieczek jeszcze przed wylotem lub zamów wizytę w hotelu.

Wycieczki w roku 2020 będą realizowane w bardzo małych grupach, warto dokonać rezerwacji wcześniej!

Oferujemy obsługę na odległość, wysyłając bilety drogą elektroniczną wraz z niezbędnymi informacjami. Możemy to zapewnić przed Waszym wylotem, lub na miejscu, jeśli korzystacie z internetu podczas wakacji.

 

Uzupełnij formularz a my skontaktujemy się jak najszybciej aby potwierdzić możliwości, miejsca i rezerwację.

 

Przy rezerwacji przez internet będziesz mieć gwarancję miejsc oraz możliwość płatności na odległość niewielkiej zaliczki a resztę dopłacasz gotówką na miejscu, przy odbiorze.

Mail dedykowany rezerwacjom:

rezerwacje@teneryfapopolsku.com 

Jeśli już jesteś na miejscu, na Teneryfie południowej i nie korzystasz z internetu w pełnym zakresie, przyjedziemy do Ciebie na spotkanie w recepcji.

Prosimy o kontakt +48 600 133 700 lub +34 655 206 150, 

podanie nazwy hotelu oraz terminu wizyty. Podczas spotkania można płacić gotówką w Euro i ewentualnie kartą płatniczą (daj znać). Aby wszystko było sprawne, zwięzłe i na temat, podczas rozmowy telefonicznej warto uzgodnić już konkrety, przyjedziemy z przygotowanymi rezerwacjami, albo prześlemy wszystko drogą elektroniczną.

Można oczywiście skorzystać też z formularza powyżej, po wysłaniu informacji potwierdzimy termin i godzinę telefonicznie.

 

*Uwaga! Możemy dojechać do zakwaterowania znajdującego się po naszej stronie wyspy tj. po stronie południowej Teneryfy - do hoteli ze stref np. Los Cristianos- Costa Adeje - Playa de las Americas - La Caleta - Callao Salvaje - Playa Paraiso - Los Gigantes - Puerto Santiago - Alcala- ew. Costa del Silencio - Golf del Sur.

 

Obsługę strefy północnej Puerto de la Cruz oraz Las Caletillas - Candelaria, możemy zapewnić tylko na odległość i najlepiej na minimum 4 dni przed wylotem aby zdążyć wszystko wysłać mailowo, no chyba że dopiero na miejscu wpadniecie na super pomysł zwiedzania i korzystacie w pełni z internetu, realizujecie sprawnie płatności internetowe, to na pewno uda nam się dogadać :) 

P.S. Jesteśmy legalnym biurem podróży na Teneryfie, zarejestrowanym i płacącym tu podatki, posiadamy licencję na działalność jako agencja turystyczna, ubezpieczenie na transport, licencję na organizację wycieczek i ich prowadzenie osobiście, gdyż jesteśmy przewodnikami oficjalnymi. Zanim więc zamówisz pseudowycieczkę na jakimś forum na facebooku, zastanów się, czy będzie to bezpieczne, jakościowe i czy nie wspierasz tym samym czarnego rynku osób, trudniących się tu z doskoku, z przypadku, często prywatnymi, leciwymi samochodami nawet na polskich blachach. Pamiętaj, że polecenia na facebooku często są z kont założonych specjalnie po to. Wyspy Kanaryjskie aktualnie promują program (w wolnym tłumaczeniu)

"Wybierz dobrze, kto będzie Cię oprowadzał" i my tę zasadę również promujemy! Wybierz dobrze!