top of page
Teneryfa-bilety.jpg

Atrakcje na Teneryfie w skrócie:

 

Poniżej skrót atrakcji na Teneryfie, nie zapominając oczywiście na początku o naszych wycieczkach :) 

 

 

  • statek piracki pływający przy Klifach Los Gigantes - z przekąskami i napojami w cenie, z oglądaniem delfinów / wielorybów, kąpielą w oceanie przy klifach, rejs 3h z portu Los Gigantes 36 Euro, z odbiorem z dalszych stref 44 Euro, dzieci do 11 lat płacą 50% .

  • nurkowanie z polskim instruktorem - nowy sprzęt, nowe pianki - tzw. kurs intro - 1h szkolenia, 0h15 przymierzanie pianek, 0h15 pływanie na powierzchni i zapoznanie ze sprzętem w wodzie i najważniejsze, aż 0h45h nurkowania tam gdzie przypływa mnóstwo ryb i czasami żółwie, odbiór i przywóz do hotelu w cenie 85€;

 

  • trekking wąwozem Masca - szlak został otwarty pilotażowo, miejsca są rezerwowane i się rozeszły, czekamy na dalsze rozwiązania, gdyż na razie nie ma pomostu na nabrzeżu, więc trasa jest trudna, gdyż trzeba ją pokonać w dwie strony.

  • skutery wodne - 2h wycieczka w grupie i czas na snoorkowanie 170€ za 2 osoby, 2,5h z możliwością wpłynięcia do jaskiń* jeśli woda pozwoli, snurkowanie 200€ za 2 osoby. Albo w 20 min. na torze wodnym 60€ za 2 osoby; podajemy ceny za skuter 2 osobowy.

 

  • wycieczka Quad Safari czterokołowymi mini-pojazdami terenowymi do lasów piniowych Villaflor i na płaskowyż pod Teide, odbiór z hotelu ze stref Costa Adeje, Playa de Las Americas, Los Cristianos w cenie, strefy Playa Paraiso i Callao Salvaje na zapytanie. 3,5h-4h - opcja Teide - 160€ za 2 osoby; 3h - opcja lasy piniowe - 140€ za 2 osoby, podajemy ceny za quady 2 osobowe. Pojedyncze oczywiście też są możliwe. O szczegóły i dostępność oferty pytaj mailowo.

  • inne atrakcje, wodne i nie tylko - łódź podwodna, lot helikopterem i wiele innych

To czego nie ma na naszej stronie na pewno jest dostępne, pytaj więc na bieżąco, oferta jest bardzo szeroka i często zmienia się jej dostępność, ceny itp. więc nie umieszczamy tutaj wszystkiego co jest możliwe na Teneryfie! Jedno jest pewne: jeśli możesz wybierz wakacje na 14 dni, bo tutaj nigdy nie ma nudy, jest tyle marzeń do zrealizowania!

bottom of page