Cykl "PORAD" stworzyliśmy z myślą o Tobie, abyś mógł się przygotować do swoich wakacji!

Tutaj znajdziesz szczere informacje o pogodzie na Teneryfie. Doradzimy czy wynająć samochód, co Cię zaskoczy, jakie są zwyczaje. Koniecznie odwiedź zakładkę: bezpieczeństwo.

Teneryfa pomimo, że należy do Hiszpanii ma zdecydowanie "wyspiarski" klimat, a ludzie mają tu "wyspiarskie" podejście. Bardzo różni się od Hiszpanii kontynentalnej.

 

01

WYPOŻYCZENIE SAMOCHODU - opłaca się?

 

Zawsze jadąc na wakacje zastanawiamy się co będziemy robić, co możemy zobaczyć i w jaki sposób. Porównujemy ceny wycieczek fakultatywnych, szukamy możliwości wypożyczenia samochodu. Ale czy wypożyczenie auta na Teneryfie jest proste? Czy jest to dobre rozwiązanie? Dla połowy osób tak, dla drugiej będzie to temat nie do przeskoczenia. Posiadamy w ofercie dwie propozycje wynajęcia samochodu na Teneryfie i każdą można zarezerwować za naszym pośrednictwem na odległość lub w naszym biurze. To tuja dowiesz się jakie są zwyczaje na drodze, na co zwracać szczególną uwagę, jak się poruszać po wyspie. Zapraszamy!

02

POGODA - Wyspa jest jak kobieta, pogodowo bardzo zmienna

 

Zawsze przed wyjazdem na wakacje zastanawiamy się co spakować, jak będzie na miejscu. Na Teneryfie pogoda zależy od wielu czynników: wpływu wiatru, wysokości na jakiej się znajdujemy, na której stronie wyspy się znajdujemy i wreszcie od pory roku. Piszemy o konkretach i podajemy źródło, gdzie zawsze znajdziesz aktualną prognozę pogody.

03

BEZPIECZEŃSTWO

 

Przekazujemy kilka wskazówek jak zachowywać się na wyspie, ponieważ nie brakuje tutaj kieszonkowców. Piszemy szczerze i dosadnie, ponieważ Twoje bezpieczeństwo jest bardzo ważne, szczególnie za granicą. 

04

ZASKAKUJĄCE

 

Co Kraj to Obyczaj... czyli rzeczy, które mogą nas zaskoczyć będąc na wakajach na Teneryfie.