top of page

Cykl "PORAD" stworzyliśmy z myślą o Tobie, abyś mógł się przygotować do swoich wakacji!

Tutaj znajdziesz szczere informacje o pogodzie na Teneryfie. Doradzimy czy wynająć samochód, co Cię zaskoczy, jakie są zwyczaje. Koniecznie odwiedź zakładkę: bezpieczeństwo.

Teneryfa pomimo, że należy do Hiszpanii ma zdecydowanie "wyspiarski" klimat, a ludzie mają tu "wyspiarskie" podejście. Bardzo różni się od Hiszpanii kontynentalnej.

 

WYPOŻYCZENIE SAMOCHODU - opłaca się w to bawić? - szczegóły znajdziesz TUTAJ.

 

Zawsze jadąc na wakacje zastanawiamy się co będziemy robić, co możemy zobaczyć i w jaki sposób. Porównujemy ceny wycieczek fakultatywnych, szukamy możliwości wypożyczenia samochodu. Ale czy wypożyczenie auta na Teneryfie jest proste? Czy jest to dobre rozwiązanie? Dla połowy osób tak, dla drugiej będzie to temat nie do przeskoczenia. Posiadamy w ofercie dwie propozycje wynajęcia samochodu na Teneryfie i każdą można zarezerwować za naszym pośrednictwem. To tutaj dowiesz się jakie są zwyczaje na drodze, na co zwracać szczególną uwagę, jak się poruszać po wyspie. Zapraszamy!

POGODA - Wyspa jest jak kobieta, pogodowo bardzo zmienna - szczegóły TUTAJ.

 

Zawsze przed wyjazdem na wakacje zastanawiamy się co spakować, jak będzie na miejscu. Na Teneryfie pogoda zależy od wielu czynników: wpływu wiatru, wysokości na jakiej się znajdujemy, na której stronie wyspy się znajdujemy i wreszcie od pory roku. Piszemy o konkretach i podajemy źródło, gdzie zawsze znajdziesz aktualną prognozę pogody.

BEZPIECZEŃSTWO - szczegóły TUTAJ.

 

Przekazujemy kilka wskazówek jak zachowywać się na wyspie, ponieważ nie brakuje tutaj kieszonkowców. Piszemy szczerze i dosadnie, ponieważ Twoje bezpieczeństwo jest bardzo ważne, szczególnie za granicą. 

ZASKAKUJĄCE - o tym co nas zaskoczyło znajdziesz TUTAJ.

 

Co Kraj to Obyczaj... czyli rzeczy, które mogą nas zaskoczyć będąc na wakajach na Teneryfie. 

TOP 10 - czyli najważniejsze punkty na naszej Teneryfie

 

Jeśli masz zaplanowany tylko tydzień czasu na swoje wakacje, to ta lista pomoże Ci w doborze miejsc, które są najatrakcyjniejsze, nie będziesz się rozdrabniać i tracić czasu. Jeśli planujesz dwa tygodnie wakacji lub więcej, to jest duża szansa, że będziesz w stanie zobaczyć wszystkie najważniejsze miejsca na Teneryfie.

Zamieszczamy również po kilka fotek z naszego albumu. Prawie wszystkie miejsca w TOP 10 znajdziesz w programach naszych wycieczek fakultatywnych. Wszystkie atrakcje są równorzędne i kolejność jest losowa. Listy szukaj w dalej w zakładkach w dziele PORAD.

bottom of page