top of page

Obsługa grup oraz Zwiedzanie na życzenie, w sumie towarzyszą nam od początku istnienia :)

To zwiedzanie w swoim gronie, indywidualnie, według własnego pomysłu, po swojemu, firmowo, incentivowo, rodzinnie, wg życzenia...

i z nami, przewodnikami licencjonowanymi! Od 1 osoby po 118 :) jak potrzeba :)

Zwiedzanie na życzenie

czyli programy ułożone indywidualnie,

dla par, rodzin, grup małych czy dużych :)

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii :) 

(80 zdjęć z tysięcy zrobionych, ułożone losowo)

Dzień realizacji - DOWOLNY

wycieczka objazdowa po Teneryfie

z polskim przewodnikiem licencjonowanym,

po najciekawszych miejscach na wyspie

wg Waszego wyboru

ODBIORY: każde miejsce na Teneryfie

TRANSPORT: my organizujemy

CZAS TRWANIA: do ustalenia

GODZINA WYJAZDU: dowolna

TRASA: do zaplanowania

ILOŚĆ OSÓB: grupa zamknięta

POSIŁEK: jeśli będzie ochota

TEMATYKA: ta, która Was zainteresuje

HUMORY: dobre obowiązkowe :)

Zamówienie do wyceny prosimy wysyłać na maila:

rezerwacje@teneryfapopolsku.com

ZWIEDZANIE TENERYFY NA ŻYCZENIE :) 

To inna odsłona naszych wycieczek – Ty sam układasz program, my go weryfikujemy czy da się po drogach, czy trzeba jednak helikopterem, gdyż wyspa jest dużaaaa i dłuuugaaa ;) wyceniamy według ilości osób i kilometrów oraz czasu, i ustalamy wspólnie dzień! 

Tym sposobem podróżujesz we własnej grupie, rodziny lub znajomych, z którymi spędzasz wakacje, i wedle swojego planu. Może to być również wyjazd firmowy, incentive. Ilość osób jaką możemy aktualnie obsłużyć naraz liczy od jednej indywidualnej do grupy 118 osobowej :)

Programy krótkie, długie, z zakrętami lub bez, tematyczne. Do koloru do wyboru, ograniczone Waszą wyobraźnią i końcem dnia. A jak będzie ochota na wieczorny wypad, np. z zachodem słońca, też się da to zrobić, bo wiadomo z ochotą nie wygrasz ;)

 

Realizowaliśmy do tej pory wycieczki indywidualne, które były szyte na miarę typu: ekipa z wesela co całą rodzinką program urozmaicony miała popołudniowo-wieczorny, profesorowie co uganiali się za trawami i pająkami oraz muzeami, dziewczyny na wieczór panieński i shopping, szefowie kuchni co chcieli poznać kulinarną stronę wyspy, producenci ziemniaków, co chcieli poznać wieś kanaryjską, rodzinka na wycieczkę z atrakcjami dla dzieciaków, para w sukni ślubnej i garniturze wraz z fotografką w poszukiwaniu plenerów na sesję, była też wycieczka hardcorowa 11h bez czasu na obiad, czy trasa pod możliwości ograniczonego poruszania się, trasa typowo botaniczna, trasa typowo wulkaniczna, trasa dla pasjonatów gór, czy dla uwielbiających wina, transport pod karnawał... Można by je nazwać, że to wycieczki VIP, ale my jakoś luźniej wolimy je określać, gdyż jest to „Zwiedzanie na życzenie”, bo też nie jeździmy w garniturach.

Obsługiwaliśmy do tej pory również wiele wyjazdów firmowych, na dwa a nawet trzy autokary jak było potrzeba. Po kilka razy w roku. Nie publikujemy jednak raportów z tego ani materiałów z takich wycieczek incentive, gdyż cenimy bardzo dyskrecję naszych Klientów biznesowych. Zazwyczaj obsługa grup przypada na miesiące marzec - kwiecień - maj - wrzesień - październik i listopad, kiedy są niższe stawki w hotelach i jest w nich miejsce dla takich dużych ilości Klientów na raz.

Więc jak macie swój pomysł na swoje zwiedzanie z nami, to nie wahajcie się do nas z tym odezwać! Oczywiście można bazować na naszych sprawdzonych trasach i programach: Dookoła Teneryfy, Teneryfa nie taka Dzika w góry Anaga, czy Teide Relax Vino i Gigantes i wprowadzić swoje punkty,  zamienić coś z czymś :) Można też ułożyć wszystko od nowa.

 

Sugestie do aranżacji i proces rezerwacji:

 

 • im więcej trasy będzie po autostradzie, tym szybciej będą odbywały się przejazdy i tym mniej będzie zakrętów, np. jadąc dookoła Teneryfy,
   

 • jeśli ma być bardzo szczegółowo, mniej przejazdów a więcej bycia poza środkiem transportu, lub trasa ma być krótka do 6-7h a nie całodzienna, to polecamy skupiać się na jednym regionie wyspy np. zachodzie, wschodzie, północy lub na samym centrum gdzie jest Teide,
   

 • przy wycieczkach całodziennych 9-10h w praktyce wplatamy do 5 głównych postojów oraz czas na obiad, przy wycieczkach krótszych 6-7h skupiamy się na 3 mocnych punktach i czasie na przekąskę / kawę; dodatkowo gdzie się da i czas pozwoli, zawsze dodajemy punkty widokowe na zdjęcia,
   

 • zawsze staramy się przekazać podczas wycieczki mnóstwo opowieści czy tych związanych z trasą i ogólną wiedzą o wyspach, czy przemycić jak najwięcej historii i ciekawostek, ale w sumie to będzie Wasza trasa, więc równie dobrze możemy zrobić podczas wycieczki burzę mózgów, quizy, konkursy, czy odpowiedzieć na nurtujące Was pytania, lub podyskutować.

ORIENTACYJNE CZASY na realizację pomysłów:

 

Najwięcej czasu wymagają:

 • Góry Anaga: dojazd, przejazd przez punkty widokowe, spacer, obiad, powrót minimum 6h, a w praktyce dokładając jeszcze coś po drodze, wychodzi nam całodzienna wycieczka do 9h.

 • zwiedzanie Loro Park minimum 5h plus dojazd i powrót

 • Park Narodowy del Teide z dojazdem, zwiedzaniem i powrotem to minimum 4h, można i więcej, tam się traci rachubę czasu :)

 • shoppingi ;) czyli wyjazdy na zakupy, uffff, nie pytajcie nawet ile czasu ;)

 

Czasy orientacyjne w poszczególnych miejscach, nie licząc przejazdów i czasu na obiad, czy przerw na zakupy:

 • starówka w La Laguna i targowisko to 1,5h,

 • winnica 1,5h

 • Abades 1,5h

 • Palmetum w Santa Cruz 1,5h

 • Garachico 1h

 • La Orotava 1h

 • Masca 1h

 • ogród botaniczny w Puerto de la Cruz do 1h

 • Puerto de la Cruz 1h

 • Santa Cruz strefa wokół Auditorio 0,5h

 • Candelaria 0,5h

 • El Medano 0,5h

 • Los Silos 0,5h

PROCES REZERWACJI:

1. ZGŁOSZENIE I KOSZTORYS

Zawsze po przesłaniu do nas maila na rezerwacje@teneryfapopolsku.com

- z pomysłami,
- terminem,
- ilością osób,
- wiekiem dzieci,
- miejscem zakwaterowania,
- specjalnymi wymaganiami,
odeślemy rozwiązania cenowe do akceptacji.
Koszt wycieczki nie będzie znacząco odbiegał od cen za osobę w przypadku wycieczek standardowych, które mamy na naszej stronie. Wiadomo im więcej osób będzie w grupie, tym per saldo będzie bardziej korzystnie. Podamy koszt za całą grupę.

 

2. REZERWACJA
Po dokonaniu ustaleń przesyłamy dane do płatności minimalnej zaliczki w PLN lub EURO na rezerwację terminu i wysyłamy bilet lub fakturę w przypadku grup (w momencie, gdy wylot nie dojdzie do skutku realizujemy zwrot) lub możemy założyć rezerwację wstępną i umówić się na spotkanie po przylocie w celu płatności i wystawienia biletu (lub faktury) oraz ustalenia godziny odjazdu.

 

3. REALIZACJA

Wycieczki organizujemy i prowadzimy osobiście, angażując się personalnie, jesteśmy przewodnikami licencjonowanymi na wszystkie Wyspy Kanaryjskie. Bywa, że niektóre programy wymagają do realizacji naszej dwójki, wówczas jedziemy z Wami w parze, ale nie wpływa to na koszty wycieczki. Przy grupach do 60 osób dzielimy się na dwie po 30 (wg obecnych przepisów sanitarnych). Jeśli ze względu na normy, jakiś punkt programu wypadnie, będziemy konsultować zmiany i dostosowywać program na bieżąco gdyż „Zwiedzanie na życzenie” daje pełną elastyczność.

Zapraszamy do zwiedzania z nami, na własne życzenie ;)

bottom of page