top of page

Masz już zaplanowane wakacje na Teneryfie?
Skontaktuj się z nami w celu zamówienia wycieczek, najlepiej jeszcze przed wylotem aby były miejsca!
lub ewentualnie zamów wizytę w hotelu, lecz wtedy może się okazać, że nie ma w czym wybierać.

Nasze wycieczki od zawsze prowadzimy w komfortowych grupach.

Na razie nie podnosimy cen na 2024 rok! 
Aktualnie, grupy w wysokim sezonie będą liczyć 25 - 30 osób. W średnim około 20.
W niskim 8-15 osób. A wymagane minimum dla realizacji wycieczki to zaledwie 6 osób.
Grupy są więc kompaktowe, można by powiedzieć, że to 1/3 dużego autokaru!

ps. Na razie nie podnieśliśmy cen, ale zwiększyliśmy nieco limit grupy, w związku z rosnącymi kosztami ogółem wszystkiego (transportu, działalności etc.)
Wycieczki autokarowe touroperatorów mogą liczyć nawet 59 osób nie mówiąc już o
autokarach przedłużonych lub piętrowych po ok 70 osób.
Więc u nas jest zawsze komfortowo, ale też miło i sympatycznie :)


Programy, które organizujemy osobiście z południa Teneryfy to:
(kliknij na nazwę wycieczki a przejdziesz do opisu, cen, zdjęć i szczegółów programowych)


Dookoła Teneryfy Komfort
Teide Relax Vino i Gigantes
Teneryfa nie taka Dzika 


La Gomera Bus jest dodatkiem w ofercie, ale również jest prowadzona po polsku.
Dodatkowo grupy na zamówienie i wycieczki prywatne z różnych części wyspy.


Warto więc dokonać rezerwacji wcześniej, nam też to ułatwia organizację kalendarza. Dziękujemy :)

Oferujemy obsługę na odległość, wysyłając bilety drogą elektroniczną wraz z niezbędnymi informacjami. Możemy to zapewnić przed Waszym wylotem, lub na miejscu, jeśli korzystacie z internetu podczas wakacji. Możemy też się spotkać po przylocie w miejscu zakwaterowania.

Ale najprościej i najpewniej jest gdy uzupełnisz formularz a my skontaktujemy się jak najszybciej aby potwierdzić możliwości, miejsca
i rezerwację.

Wprowadziliśmy możliwość rezerwacji z wpłatą minimalnej, "zwracalnej" zaliczki i dopłatą większości dopiero przy odbiorze na wycieczkę.

Więc nic nie ryzykujesz a wycieczkę rezerwujesz! :) 

 

Przy rezerwacji wcześniej, przez Internet, będziesz mieć gwarancję miejsc a jeśli wylot nie dojdzie do skutku, zwracamy zaliczkę. Ta opcja rezerwacji  jest więc bezpieczna. Na miejscu natomiast można dopłacić gotówką w Euro jak i kartą.

Mail dedykowany rezerwacjom:

rezerwacje@teneryfapopolsku.com 

Teneryfa_po_Polsku_wersja_z_lokalizacją.

Zamawiam wycieczki po Teneryfie lub Gomerze oraz np. parki atrakcji

Wypełniając powyższy formularz, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą
o ochronie danych osobowych, w związku z wysłaniem zamówienia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Dane nie są natomiast gromadzone a używane tylko w celu realizacji usługi.

Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo do dostępu swoich danych, możliwości ich poprawienia, oraz zaprzestania ich przetwarzania.

Administratorem danych osobowych jest Teneryfa po Polsku, Monika Eliza Miskowiec Y3730405A. 

Jeśli już jesteś na miejscu, na Teneryfie południowej i nie korzystasz z internetu w pełnym zakresie, przyjedziemy do Ciebie na spotkanie w recepcji. Ale wówczas trzeba liczyć się z tym, że dostępność miejsc na ostatnią chwilę może być ograniczona.

Prosimy o kontakt +48 600 133 700 lub +34 655 206 150, 

podanie nazwy hotelu oraz terminu wizyty. Podczas spotkania można płacić gotówką w Euro i ewentualnie kartą płatniczą (daj znać). Aby wszystko było sprawne, zwięzłe i na temat, podczas rozmowy telefonicznej warto uzgodnić już konkrety, przyjedziemy z przygotowanymi rezerwacjami, albo prześlemy wszystko drogą elektroniczną.

Można oczywiście skorzystać też z formularza powyżej, po wysłaniu informacji potwierdzimy termin i godzinę telefonicznie.

 

*Uwaga! Możemy dojechać do zakwaterowania znajdującego się po naszej stronie wyspy tj. po stronie południowej Teneryfy - do hoteli ze stref np. Los Cristianos- Costa Adeje - Playa de las Americas - La Caleta - Callao Salvaje - Playa Paraiso - Los Gigantes - Puerto Santiago - Alcala.

 

Obsługę strefy północnej Puerto de la Cruz oraz Las Caletillas - Candelaria, możemy zapewnić tylko na odległość i najlepiej na minimum 4 dni przed wylotem aby zdążyć wszystko wysłać mailowo, no chyba że dopiero na miejscu wpadniecie na super pomysł zwiedzania i korzystacie w pełni z internetu, realizujecie sprawnie płatności internetowe, to na pewno uda nam się dogadać :) 

P.S. Jesteśmy legalnym biurem podróży na Teneryfie, zarejestrowanym i płacącym tu podatki, posiadamy licencję na działalność jako agencja turystyczna, ubezpieczenie na transport, licencję na organizację wycieczek i ich prowadzenie osobiście, gdyż jesteśmy przewodnikami oficjalnymi. Zanim więc zamówisz pseudowycieczkę na jakimś forum na facebooku, zastanów się, czy będzie to bezpieczne, jakościowe i czy nie wspierasz tym samym czarnego rynku osób, trudniących się tu z doskoku, z przypadku, często prywatnymi, leciwymi samochodami nawet na polskich blachach. Pamiętaj, że polecenia na facebooku często są z kont założonych specjalnie po to. Wyspy Kanaryjskie aktualnie promują program (w wolnym tłumaczeniu)

"Wybierz dobrze, kto będzie Cię oprowadzał" i my tę zasadę również promujemy! Wybierz dobrze!

bottom of page