top of page

Nasi Drodzy Klienci, pytający się systematycznie o nieruchomości :) uruchamiamy oficjalnie już (bo wcześniej było z doskoku), obsługę dla Was w kwestii zakupu mieszkania, apartamentu, domu. Pod inwestycję turystyczną, dla siebie czy pod wynajem. Abyśmy wiedzieli czego mamy dla Was szukać, prosimy wypełnijcie końcowy formularz. 

Przez te 10 lat życia na wyspie i wzięciu udziału w transakcjach kupna - sprzedaży, poznaliśmy kruczki zakupowe nieruchomości na wyspie, znamy dobrze teren, jesteśmy w stanie doradzić w którym miejscu szukać, jaką lokalizację przyjąć według Waszych wymagań, lub poszukać dla Was. Przy tym rekomendujemy notariuszy
i współpracujemy z biurami nieruchomości, którzy się tym zajmują profesjonalnie.

Jaka będzie nasza rola?

My szukamy nieruchomości, reprezentujemy stronę kupującą czyli Was, abyście nie czuli się osamotnieni w załatwianiu spraw na miejscu czy nawet na odległość i wspieramy w formalnościach tłumacząc akt notarialny oraz później będziemy pomagać w przepisaniu mediów. W międzyczasie trzeba zając się założeniem konta, wyrobieniem Numeru NIE.

I uprzedzamy. W Hiszpanii trzeba uzbroić się w cierpliwość. Niezbędne do zakupu nieruchomości będą wakacje tutaj :) minimum 2 tygodniowe na dobry początek, aby wybrać nieruchomość i dojść do procesu jej rezerwacji! Oczywiście wybór nieruchomości można zrobić na odległość, ale zdecydowanie polecamy oglądanie osobiste. Później już tylko pozostaje przylot na akt notarialny i na resztę formalności, a na koniec odpalenie szampana!

Jeśli będziemy dysponować nieruchomościami do kupienia na "już" a Wy będziecie super szybko decyzyjni
i dysponowali finansami, bez potrzeby kredytowania, to jest szansa zamknąć się w całej transakcji w 3 tygodnie, będąc na miejscu, na Teneryfie.  

 

Ceny nieruchomości jakie będziemy Państwu podawać będą realne, plus koszty ich zakupu oscylujące około 8,5 % do 13% w zależności od sposobu finansowania i kosztów manipulacyjnych. Na oko trzeba liczyć te min 10% extra jeśli zakup nie wymaga kredytu, gdyż sam podatek od zakupu nieruchomości na Wyspach wynosi 6,5%. Reszta to notariat i formalności. Przy kredycie trzeba liczyć się z kosztami +/-15%.

Pamiętajcie, że strona kupująca nie płaci tu prowizji!

Zamawiam serwis nieruchomościowy

Wypełniając powyższy formularz, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą
o ochronie danych osobowych, w związku z wysłaniem zamówienia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania.

Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo do dostępu swoich danych, możliwości ich poprawienia, oraz zaprzestania ich przetwarzania.

Administratorem danych osobowych jest Teneryfa po Polsku, Monika Eliza Miskowiec Y3730405A. 

Twoje informacje zostały pomyślnie przesłane! Czas na odpowiedź z naszej strony nie przekracza 24h.

bottom of page