Rezerwacja  WYCIECZEK  FAKULTATYWNYCH  Teneryfa po Polsku z RABATAMI

Loro Parque i Siam Park - bilety wstępu / transfery, rejsy katamaranem

  !!!  Kumulacja rabatów: za pakiet wycieczek + za wczesną rezerwację przed wylotem !!!    

Tylko do 31/10/2019 r. oferujemy dodatkowy rabat 10% za wczesną rezerwację przez internet SuperPAKIETU trzech naszych wycieczek objazdowych po TENERYFIE, które sami organizujemy i prowadzimy (jesteśmy przewodnikami licencjonowanymi po Teneryfie oraz Wyspach Kanaryjskich :)), zachęcając Was tym samym do wczesnej rezerwacji!

Dzieciaki mają swoje niskie, stałe ceny a dorośli extra rabat :)

Żeby skorzystać z rabatu trzeba tylko do 31/10/2019 r. włącznie, wysłać zgłoszenie rezerwacyjne przez formularz, a następnie później, po otrzymaniu od nas podsumowania, przesłać przelewem przed wylotem zaliczkę z konta w złotówkach, euro czy funtach.

 

Na SuperPAKIET składają się 3 nasze wycieczki do wyboru z poniższych:
- Dookoła Teneryfy - wtorek
- Teide Relax Vino Gigantes - środa
- Teneryfa (nie taka) Dzika - sobota

Rezerwować można wycieczki fakultatywne na dalsze miesiące, nawet na rok 2020! Z Gwarancją najniższej ceny - tzn, że jeśli w listopadzie promocja będzie korzystniejsza, to zmodyfikujemy cenę z zamówienia.

Uwaga! tylko jeszcze w październiku pakietyzujemy wycieczki. W listopadzie będą inne zasady. 

Za pomocą formularza rezerwacyjnego (dostępnego na dole strony, po naciśnięciu przycisku "Rezerwacje") można wysłać do nas zgłoszenie zarówno na pojedyncze wycieczki fakultatywne jak i wycieczki w pakietach z rabatami o które NIE trzeba się prosić, gdyż nadajemy je automatycznie (szczegóły poniżej w ramce) - doceniamy w ten sposób Turystów, którzy przyjechali poznawać naszą piękną wyspę Teneryfę.

Jak prosto można to obliczyć, np. 3 wycieczki czyli: Dookoła Teneryfy + Teide Relax Vino Gigantes + Teneryfa (nie taka) Dzika
w pakiecie i
 z rabatem internetowym są za 117€ dla osoby dorosłej bo przy 3 wycieczkach w SuperPAKIECIE naprawdę kompleksowo można poznać Teneryfę, płacąc średnio po 39€ za wycieczkę.

 

Nie mamy przeładowanych programów, nie robimy wycieczek "po japońsku" - czyli wychodzisz z autokaru, błyskasz fleszem dookoła i zaraz wracasz, nasze wycieczki nie trwają 12-14h w tym 8h w autokarze zapełnionym przez 70 osób, mamy za to wycieczki w pakietach :) więc zapraszamy!

ceny wycieczek po RABACIE

przy rezerwacji w PAKIECIE

czyli

min. dwóch wycieczek fakultatywnych

 

Dookoła Teneryfy: 40€ (35€**)

[strefa od Las Galletas po Golf del Sur: 45€]

Teide Relax Vino Gigantes: 30€ (25€**)

[strefa od Las Galletas po Golf del Sur: 35€]

 Teneryfa (nie taka) Dzika: 60€ (55€**)

[strefa od Las Galletas po Golf del Sur: 65€]

​​

ps. pakietujemy ceny za osoby dorosłe

a młodsze dzieci mają ceny najniższe i stałe.


   dodatkowy

RABAT INTERNETOWY -10%   
   na SuperPAKIETY wycieczek po Teneryfie

  ! wyłącznie w internecie !   

czyli na wybrane z ramki obok 3 wycieczki przy:
 

  • złożeniu zamówienia przez formularz "Rezerwacje" (dzięki temu nie trzeba będzie prosić o uzupełnienie danych - formularz sam poprosi od razu)
     

  • i wpłaceniu zaliczki przed wylotem (z konta w złotówkach lub euro, a nawet w funtach)

po przesłaniu potwierdzenia przelewu od razu zablokujemy miejsca na listach wycieczkowych

i przed wylotem wyślemy bilety do druku lub okazania w telefonie - proste!

ps. za wczesną rezerwację przez internet

rabat 10% naliczymy dla dorosłych a najmłodsze dzieci mają już swoje najniższe ceny.

W formularzu rezerwacyjnym umieściliśmy garść  informacji techniczno-organizacyjnych na temat wycieczek objazdowych po Teneryfie, a także biletów do Loro Parque i Siam Park - z transferami lub bez i rejsów po oceanie - zapraszamy do zapoznania się z nimi i rezerwacji.

Przy rezerwacji na odległość wysyłamy bilety drogą elektroniczną wraz z niezbędnymi informacjami i w ten sposób nie będziemy musieli zajmować sobie nawzajem czasu na wyczekiwanych wakacjach  - wszystko będzie zarezerwowane wcześniej i na spokojnie czekało, a czasami zdarza się nam zamknąć listy wycieczkowe dosyć szybko.

Po wpłynięciu zgłoszenia nadamy automatycznie rabaty i spakietyzujemy to co jest to możliwe. Do rezerwacji miejsc i otrzymania rabatu jest potrzebna wpłata zaliczki - podamy dane do przelewu z konta złotówkowego lub euro oraz podpowiemy co zrobić gdy ktoś ma konto w funtach.

Do wysłania zgłoszenia na wycieczki / atrakcje potrzebne jest podanie liczby osób i wieku dzieci (tj. kto? kiedy? i na co?), nazwy hotelu, ew. miejscowości (od tego zależą np. możliwości i miejsca odbioru), daty przylotu, oraz danych kontaktowych (bez tego żadna rezerwacja się nie uda, ani jakikolwiek kontakt) - to wszystko za jednym zamachem w poniższym formularzu rezerwacyjnym.

(uwaga* na limity wiekowe dzieci - są  one różne przy różnych wycieczkach czy atrakcjach - prosimy o wypełnienie dokładnie i bez błędów, dodatkowo zastrzegamy sobie możliwość weryfikacji wieku, a w parkach atrakcji wiek jest sprawdzany).

Formularz otworzy się w osobnym oknie w ciągu kilku...do...nastu sekund po kliknięciu na poniższy przycisk "Rezerwacje". Jeżeli ktoś chciałby wysłać nam jednak tradycyjnego e/maila - jak najbardziej jest to możliwe, tylko to wszystko dłużej potrwa.

 

Jeżeli w przeciągu naszych 2 dni roboczych nie otrzymasz odpowiedzi - sprawdź czy czasem nasz e/mail nie trafił do folderu SPAM albo niechciane. Zazwyczaj odpowiadamy w przeciągu jednego dnia roboczego.