Rezerwacja  WYCIECZEK  FAKULTATYWNYCH  Teneryfa po Polsku z RABATAMI

oraz Loro Parque i Siam Park - bilety wstępu / transfery, rejsy katamaranem

  !!!  Rabat 5-10-15-%* na wycieczki za wczesną rezerwację z wpłatą zaliczki !!!    

Rabat 5-10-15-%* czeka na Was za rezerwację z wpłatą zaliczki przez internet odpowiednio 1 (jednej), lepiej 2 (dwóch), najlepiej jednak 3 (trzech) wycieczek fakultatywnych po Teneryfie, (wymienionych w ramce niżej) które sami organizujemy i prowadzimy (jesteśmy przewodnikami licencjonowanymi po Teneryfie oraz Wyspach Kanaryjskich :)) zachęcając tym samym do wczesnej rezerwacji wycieczek przed wylotem! Dzieciaki mają swoje niskie, stałe ceny a dorośli extra rabat wycieczkowy :)

Żeby skorzystać z rabatu 5-10-15-%* trzeba tylko wysłać zgłoszenie przez formularz rezerwacyjny (kliknąć przycisk "Rezerwacje" na dole strony), a następnie, po otrzymaniu od nas e-mailem podsumowania, przesłać zaliczkę przelewem z konta w złotówkach, euro czy funtach. Po przesłaniu jak najszybciej
e-mailem potwierdzenia przelewu zablokujemy miejsca na listach wycieczkowych i wyślemy bilety do druku lub okazania w telefonie!

Doradzamy wybrać SuperPAKIET czyli: Dookoła Teneryfy Komfort + Teide Relax Vino Gigantes + Teneryfa (nie taka) Dzika aby naprawdę kompleksowo poznać Teneryfę. Jak prosto można obliczyć, zyskuje się wtedy najwięcej - 15% rabatu - ponieważ wtedy 3 wycieczki to tylko 123€ od osoby dorosłej (czyli średnio tylko 41€ za wycieczkę) zamiast 145€.

NOWOŚĆ 2020 r. - można już teraz rezerwować miejsca na wycieczkę fakultatywną Vuelta Norte Komfort (dla turystów z Puerto de la Cruz, La Quinta i Las Caletillas - Candelaria) z rabatem 5%, a w połączeniu z Teide Relax Vino Gigantes i/lub Teneryfa (nie taka) Dzika odpowiednio 10 a nawet 15%.

*rabat 5-10-15-% jest "około" gdyż jest bez ułamków - zaokrąglamy cenę wycieczki do pełnego euro :)

Za pomocą formularza rezerwacyjnego (dostępnego na dole strony, po naciśnięciu przycisku "Rezerwacje") można wysłać do nas zgłoszenie na wycieczki fakultatywne z rabatami o które NIE trzeba się prosić, gdyż nadajemy je automatycznie (szczegóły poniżej w ramce) - doceniamy w ten sposób Turystów, którzy przyjechali poznać naszą piękną wyspę Teneryfę.

Nie mamy przeładowanych programów, nie robimy wycieczek "po japońsku" - czyli wychodzisz z autokaru, błyskasz fleszem dookoła i zaraz wracasz, nasze wycieczki nie trwają 12-14h w tym 8h w autokarze zapełnionym przez 70 osób, w zamian coś zupełnie innego - wycieczki z rabatami :) więc zapraszamy!

Rezerwacja

przez formularz rezerwacyjny z wpłatą zaliczki

przed wylotem:

- 1 (jednej) wycieczki   =     5% rabatu*

- 2 (dwóch) wycieczek  =  10% rabatu*

- 3 (trzech) wycieczek  =  15% rabatu*

dla osoby dorosłej

od każdej z naszych trzech wycieczek, czyli:

- Dookoła Teneryfy Komfort - wtorek
- Teide Relax Vino Gigantes - środa
- Teneryfa (nie taka) Dzika - sobota

i także już:

- Vuelta Norte Komfort - niedziele - nowość 2020 r.

zgodnie z poniższą tabelką**

*rabat 5-10-15-% jest "około" gdyż jest bez ułamków - zaokrąglamy cenę wycieczki do pełnego euro :)

** odbiór ze strefy Golf del Sur - Costa Del Silencio - Las Galletas  +5€/osobę, a strefa El Medano, Las Caletillas, Candelaria - na zapytanie

W formularzu rezerwacyjnym umieściliśmy garść  informacji techniczno-organizacyjnych na temat wycieczek objazdowych po Teneryfie, a także biletów do Loro Parque i Siam Park - z transferami lub bez i rejsów po oceanie - zapraszamy do zapoznania się z nimi i rezerwacji.

Przy rezerwacji na odległość wysyłamy bilety drogą elektroniczną wraz z niezbędnymi informacjami i w ten sposób nie będziemy musieli zajmować sobie nawzajem czasu na wyczekiwanych wakacjach  - wszystko będzie zarezerwowane wcześniej i na spokojnie czekało, a czasami zdarza się nam zamknąć listy wycieczkowe dosyć szybko.

Po wpłynięciu zgłoszenia nadamy automatycznie rabaty i spakietyzujemy to co jest to możliwe. Do rezerwacji miejsc i otrzymania rabatu jest potrzebna wpłata zaliczki - podamy dane do przelewu z konta złotówkowego lub euro oraz podpowiemy co zrobić gdy ktoś ma konto w funtach.

Do wysłania zgłoszenia na wycieczki / atrakcje potrzebne jest podanie liczby osób i wieku dzieci (tj. kto? kiedy? i na co?), nazwy hotelu, ew. miejscowości (od tego zależą np. możliwości i miejsca odbioru), daty przylotu, oraz danych kontaktowych (bez tego żadna rezerwacja się nie uda, ani jakikolwiek kontakt) - to wszystko za jednym zamachem w poniższym formularzu rezerwacyjnym.

(uwaga* na limity wiekowe dzieci - są  one różne przy różnych wycieczkach czy atrakcjach - prosimy o wypełnienie dokładnie i bez błędów, dodatkowo zastrzegamy sobie możliwość weryfikacji wieku, a w parkach atrakcji wiek jest sprawdzany).

Formularz otworzy się w osobnym oknie w ciągu kilku...do...nastu sekund po kliknięciu na poniższy przycisk "Rezerwacje". Jeżeli ktoś chciałby wysłać nam jednak tradycyjnego e/maila - jak najbardziej jest to możliwe, tylko to wszystko dłużej potrwa.

 

Jeżeli w przeciągu naszych 2 dni roboczych nie otrzymasz odpowiedzi - sprawdź czy czasem nasz e/mail nie trafił do folderu SPAM albo niechciane. Zazwyczaj odpowiadamy w przeciągu jednego dnia roboczego.