Na zakup lokalnych wycieczek fakultatywnych po Teneryfie z polskim przewodnikiem

zaplanowaliśmy dla Was promocję :)

UWAGA * obecnie promujemy zamówienia internetowe, te zgłoszone wcześniej, przed wylotem, dzięki temu, że Wy organizujecie się zawczasu, my możemy szybciej zapewnić realizację naszych programów :) 

Za rezerwację przez internet, przed wylotem nadajemy 5-10-15-% rabatu na zakup naszych wycieczek - warunki promocji oraz możliwość rezerwacji znajdziesz w zakładce obok FORMULARZ REZERWACYJNY, co jest najtańszym i najszybszym sposobem rezerwacji wycieczek.

 Kumulacja rabatów: za wczesną rezerwację przed wylotem + niskie ceny dla dzieci !

 

Cena pojedynczej wycieczki fakultatywnej Dookoła Teneryfy Komfort wynosi 45 €.

Cena pojedynczej wycieczki fakultatywnej Teide Relax Vino Gigantes wynosi 35 €.

Cena pojedynczej wycieczki fakultatywnej Teneryfa nie taka Dzika wynosi 65 €.

Cena pojedynczej wycieczki fakultatywnej z Puerto de la Cruz Vuelta Norte wynosi 60 €.

Rezerwując wcześniej i opłacając zaliczkę jeszcze przed wylotem, 

 

nadajemy extra rabat 5-10-15-% przy wyborze z naszych wycieczek!

 

Do tego dzieciaki mają stałe niskie ceny od 20 €

Możliwość rezerwacji TUTAJ.

 

Oferujemy lokalne, fakultatywne wycieczki objazdowe dużo taniej niż u przedstawiciela turoperatora - czyli tzw. rezydenta na spotkaniu w hotelu. Koszt pojedynczej, lokalnej wycieczki fakultatywnej u przedstawiciela turoperatora czyli rezydenta to ok. 55€, koszt dwóch wycieczek - to ok. 110€ a czasami więcej. Oprócz różnicy cen, różnimy się tym, że nie jeździmy 70 osobowymi autokarami jak przy wycieczkach fakultatywnych kupionych w biurach organizatorów, tylko minibusami / autobusami średnio ok. 15-35 miejsc. Wjeżdżamy tam, gdzie wycieczki sprzedawane przez rezydentów nie wjeżdżają lub się nie zatrzymują - ponieważ nie mają czasu ze względu na wydłużone, czasami 2 godzinne odbiory. Do tego wycieczki prowadzimy osobiście, będąc przewodnikami licencjonowanymi.

Dlaczego u nas nie znajdziesz jednej wycieczki po Teneryfie? Organizujemy aż TRZY wycieczki w tygodniu,
w wakacje nawet i są CZTERY, bo Teneryfa to nie La Gomera! Jest od niej o wiele razy większa, ma dużo do zaoferowania i warto się na niej skupić. Jest czas na wiedzę, zdjęcia, jest czas na obiad, jest czas na relaks.

Więcej o naszej pasji do wycieczek i stylu ich prowadzenia rozpisujemy się tutaj: O NAS.

 

Zapraszamy do Teneryfy po Polsku - niezależnego biura podróży na Teneryfie, z fakultatywnymi wycieczkami objazdowymi z polskim, licencjonowanym przewodnikiem.

 

Zapraszamy do nas :)