Teneryfa-bilety.jpg

Atrakcje na Teneryfie w skrócie:

 

Poniżej skrót atrakcji na Teneryfie, nie zapominając oczywiście na początku o naszych wycieczkach :) 

 

 

  • rejs jachtem na żaglach z polskim kapitanem! 3h wzdłuż wybrzeża południowego, z napojami i przekąską w cenie, z oglądaniem delfinów / wielorybów, kąpielą w oceanie w malowniczej zatoczce - rejs 3h z innymi Turystami w grupie do 11 osób za 55€, możliwość też wynajęcia całej łodzi w opcji czarter prywatny, ceny od 300€ w zależności od wielkości grupy.

  • lub rejs większym - 18 metrowym - katamaranem wzdłuż wybrzeża (w wybrane dni jest na pokładzie polski członek załogi) - z owocami, przekąskami i napojami w cenie, z oglądaniem delfinów / wielorybów, kąpielą w oceanie w malowniczej zatoczce - rejs 3h - 41€ i 4,5h - 54€, w cenie też odbiory ze stref turystycznych południa Teneryfy - od Los Gigantes, przez Costa Adeje, po Golf del Sur. (na ten moment niedostępny, czekamy na powrót tej oferty).

Pozostałe katamarany, mniejsze łodzie, statek piracki, rejsy czarterem itp - pytaj mailowo.

  • nurkowanie z polskim instruktorem - nowy sprzęt, nowe pianki - tzw. kurs intro - 1h szkolenia, 0h15 przymierzanie pianek, 0h15 pływanie na powierzchni i zapoznanie ze sprzętem w wodzie i najważniejsze, aż 0h45h nurkowania tam gdzie przypływają żółwie, odbiór i przywóz do hotelu w cenie [75€];

 

  • trekking wąwozem Masca - szlak został otwarty pilotażowo, miejsca są rezerwowane i się rozeszły, czekamy na dalsze rozwiązania, gdyż na razie nie ma pomostu na nabrzeżu, więc trasa jest trudna, gdyż trzeba ją pokonać w dwie strony.

  • skutery wodne - 2h wycieczka w grupie i czas na snoorkowanie 140€ za 2 osoby, 2,5h z możliwością wpłynięcia do jaskiń* jeśli woda pozwoli, snurkowanie  160€ za 2 osoby albo w 20 min. na torze wodnym 60€ za 2 osoby; podajemy ceny za skuter 2 osobowy.

 

  • wycieczka Quad Safari czterokołowymi mini-pojazdami terenowymi do lasów piniowych Villaflor i na płaskowyż pod Teide, odbiór z hotelu ze stref Costa Adeje, Playa de Las Americas, Los Cristianos w cenie, strefy Playa Paraiso i Callao Salvaje na zapytanie 4h - opcja Teide - 150€ za 2 osoby; 3h - opcja lasy piniowe - 125€ za 2 osoby, podajemy ceny za quady 2 osobowe. Pojedyncze oczywiście też są możliwe. O szczegóły i dostępność oferty pytaj mailowo.

  • inne atrakcje, wodne i nie tylko - łódź podwodna, lot helikopterem i wiele innych

To czego nie ma na naszej stronie na pewno jest dostępne, pytaj więc na bieżąco, oferta jest bardzo szeroka i często zmienia się jej dostępność, ceny itp. więc nie umieszczamy tutaj wszystkiego co jest możliwe na Teneryfie! Jedno jest pewne: jeśli możesz wybierz wakacje na 14 dni, bo tutaj nigdy nie ma nudy, jest tyle marzeń do zrealizowania!